| anahtar kelimeler | Akıllı Otomatik Robot Süpürge |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| İsim | Pencere Süpürgesi |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Ürün adı | Akıllı Elektrikli Süpürge, Yüksek Kaliteli Elektrikli Robotik Süpürge |
| Renk | beyaz |
| Çalışma zamanı | 90~120 Dakika |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Kurulum | Robot, Davul Vakum |
| Tip | Siklon |
| İşlev | Çok Fonksiyonlu Süpürme Robotu |
| Ürün adı | BOBOT süpürme robotu vakum robotik otomatik elektrikli süpürge, Yüksek Kaliteli Elektrikli Robotik S |
| Ürün | Robot Vakum Paspas |
|---|---|
| Torbalı veya torbasız | Çantalı |
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Güç (W) | 30 |
| Kurulum | Robot, Davul Vakum |
| Robotların Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*145*94MM |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Kurulum | ROBOT |
| Ürün | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS+PC |
| Renk | Beyaz Gri |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| İşlev | Windows Temizleme |
|---|---|
| Gerilim (V) | 100 |
| Renk | Siyah beyaz |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
| Pil | 14.8V,650mAh |
| Türü | pencere temizleme robotu, Elektrikli Süpürge |
|---|---|
| Görev | Islak ve Kuru, Windows Temizleme, pencere temizleme robotu |
| Güç (W) | 80,75 |
| Renk | Beyaz Gri |
| Çalışma süresi | Sınır yok. |
| Robotların Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*145*94MM |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Kurulum | ROBOT |
| anahtar kelime | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Başvuru | cam, pencere temiz |
| Doluyor | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Pil | Li-iyon 600MAh |
| Gürültü | 60 dB |