| İsim | Robot Pencere Süpürgesi |
|---|---|
| Çalışma zamanı | limit yok |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
| İşlev | Islak ve kuru |
| Boyut | 24x24x10cm |
| Ürün | Pencere Temizleyici Robotu |
|---|---|
| Çalışma zamanı | limit yok |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
| İşlev | Islak ve kuru |
| Boyut | 24x24x10cm |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleyici |
|---|---|
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Gerilim (V) | 220 |
| Temizleme hızı | 2,5 dakika/m² |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
| anahtar kelimeler | Elektrikli süpürge |
|---|---|
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Özellik | akıllı temizlik |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| anahtar kelime | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Pil | 500mAh |
| Gürültü | 60 dB |
| anahtar kelimeler | manyetik pencere temizleyici |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| ROBOT | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Boyut | 300*150*100mm |
| Alan | Cam Temizliği, Masa Temizliği |
| Vakum Gücü | 75W |
| Vakum | 3000pa |
| İsim | Otomatik Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Temizleme Yolu | N, z |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| uzaktan kumanda | - Evet. |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Su deposu kapasitesi | 50ml |
| Temizleme hızı | Metrekare Başına 3 Dakika |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Temizleme Yolu | N, z |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |