| Robot | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Boyut | 300*150*100mm |
| Alan | Cam Temizliği, Masa Temizliği |
| vakum gücü | 75W |
| Vakum | 3000pa |
| Ürün adı | Pencere Temizleyici Robotu |
|---|---|
| ABS malzeme | ABS+PC |
| Gerilim (V) | 110 |
| İşlev | Islak |
| Güç (W) | 75 |
| anahtar kelimeler | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Renk | Beyaz |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| İsim | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Başvuru | cam, pencere temiz |
| Doluyor | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Pil | Li-iyon 600MAh |
| Gürültü | 60 dB |
| Tip | pencere temizleme robotu, Elektrikli Süpürge |
|---|---|
| Çalışma zamanı | limit yok |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
| İşlev | Islak ve kuru |
| Boyut | 24(U) x 24(G) x 10(Y) cm |
| Ürün | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robot Malzemesi | ABS malzeme |
| Ürün boyutu | 295*145*90MM |
| kullanım | Pencere Camı Temizliği |
| Oran gücü | 80W |
| Kirli Su Deposu | 4 litre |
|---|---|
| Navigasyon sistemi | Line Lazer |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 0.3 litre |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün adı | Robotik Pencere Süpürgesi |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | süpürücü |
| Ürün adı | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Malzeme | ABS+PC |
| Renk | Beyaz Gri |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| İsim | Robot Penceresi TEMİZLE |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*145*94MM |
| robotlar | Otomatik Pencere Yıkayıcı |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Kurulum | ROBOT |