| anahtar kelimeler | robot sert zemin temizleyici |
|---|---|
| Torbalı veya torbasız | Çantalı |
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Güç (W) | 30 |
| Kurulum | Robot, Davul Vakum |
| Şarj süresi | 3-4 saat |
|---|---|
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Özellik | Nefes kesici |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Boyut | 24(U) x 24(G) x 10(Y) cm |
|---|---|
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Tip | pencere temizleme robotu |
| Gerilim (V) | 220 |
| Güç (W) | 80 |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
|---|---|
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Akü | 5200mAh |
| planlama | - Evet. |
| planlama | - Evet. |
|---|---|
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Pil ömrü | 150 Dakikaya Kadar |
| Akü | 5200mAh |
| Su tankı | 2,5 litre |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Güç (W) | 30 |
| İşlev | Islak ve Kuru, Süpürme Emiş |
| Malzeme | Karams |
| Pil | 2600mAh |
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Pil ömrü | 150 Dakikaya Kadar |
| planlama | - Evet. |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 0.3 litre |
|---|---|
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
| Çöp kutusu toplama | 2 litre |
| Garanti | 12 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Güç | Akülü |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Türü | Dtof Line Lazer Robot Süpürge |
| İsim | otomatik zemin temizleyici |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme |
| Gerilim (V) | 24 |
| İşlev | Islak ve Kuru Temizleme |
| Çalışma zamanı | 60~90 Dakika |