| Tip | Line Lazer Robot Vakum Süpürücü |
|---|---|
| Pil | 5200mAh |
| Yıkanabilir Filtre | Evet |
| İstasyon su deposu | 4L |
| Akü ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
|---|---|
| Çöp kutusu toplama | 3 litre |
| Garanti | 1 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Tip | Line Lazer Robot Vakum Süpürücü |
|---|---|
| Pil | 5200mAh |
| Yıkanabilir Filtre | Evet |
| İstasyon su deposu | 4L |
| Pil ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| İsim | Ticari Temizlik Robotları |
|---|---|
| Vakumlu Emme | 15 kpa |
| tel | HAYIR |
| Lazer | Evet |
| Malzeme | ABS'ler |
| Çalışma zamanı | 90~120 Dakika |
|---|---|
| Ürün | otomatik robotik elektrikli süpürge |
| Özellik | zemin vakum robotu |
| Başvuru | Ev temizliği uygulamaları |
| Renk | Siyah ya da beyaz |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
|---|---|
| Çöp kutusu toplama | 3 litre |
| Garanti | 1 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Adı | Kendi Kendini Temizleyen Paspas ve Kendini Boşaltabilen Robot Süpürge |
|---|---|
| Su tankı | 2,5 litre |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300 ml/1.8L |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme, robotlu süpürge |
| Gerilim (V) | 24 |
| İşlev | Islak ve kuru |
| Çalışma zamanı | 60~90 Dakika |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme, robotlu süpürge |
| Başvuru | Ev Uygulamaları,Toz Toplama |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | 4 saat |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Özellik | Süpürme, robotlu süpürge |