| anahtar kelime | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Vücut ölçüsü | 280*130*100MM |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 3000pa |
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
|---|---|
| uzaktan kumanda | - Evet. |
| Temizleme hızı | Metrekare Başına 3 Dakika |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Garanti | 2 yıl |
|---|---|
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| Temizleme Yolu | N, z |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Güç | Akülü |
|---|---|
| türü | Rastgele Robot Süpürge |
| Su tankı | 230 litre |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| UYGULAMA | - Evet. |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | 4 saat |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Özellik | Süpürme, robotlu süpürge |
| Tip | Line Lazer Robot Vakum Süpürücü |
|---|---|
| Pil | 5200mAh |
| Yıkanabilir Filtre | Evet |
| İstasyon su deposu | 4L |
| Akü ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| UYGULAMA | - Evet. |
|---|---|
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| Akü | 5200mAh |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme, robotlu süpürge |
| Başvuru | Ev Uygulamaları,Toz Toplama |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB |
| İsim | Robot Süpürge Rastgele |
|---|---|
| Torbalı veya torbasız | Çantalı |
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Güç (W) | 30 |
| Kurulum | Robot, Davul Vakum |
| anahtar kelimeler | Akıllı Otomatik Robot Süpürge |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Pil | 650mah |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Temizleme hızı | 2,5 dakika/m² |