| Temizleme Yolu | N, Z, Kenar Temiz |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Garanti | 2 yıl |
| Uzaktan kumanda ve APP | Evet, isteğe bağlı. |
| Su deposu kapasitesi | 100ml |
| Türü | pencere temizleme robotu, Elektrikli Süpürge |
|---|---|
| Görev | Islak ve Kuru, Windows Temizleme, pencere temizleme robotu |
| Güç (W) | 80,75 |
| Renk | Beyaz Gri |
| Çalışma süresi | Sınır yok. |
| Anahtar kelime | Pencere Yıkama Robotu |
|---|---|
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Uygulama | Okul vb. |
| Özellik | akıllı temizlik |
| isim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Temizleme Yolu | N, Z, Kenar Temiz |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Garanti | 2 yıl |
| Uzaktan kumanda ve APP | Evet, isteğe bağlı. |
| Su deposu kapasitesi | 100ml |
| Temizleme Yolu | N, Z, Kenar Temiz |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Garanti | 2 yıl |
| Ürün Adı | Robot Pencere Temizleyici |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| anahtar kelime | Pencere Yıkama Robotu |
|---|---|
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Özellik | akıllı temizlik |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Boyut | 24(U) x 24(G) x 10(Y) cm |
|---|---|
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Tip | pencere temizleme robotu |
| Gerilim (V) | 220 |
| Güç (W) | 80 |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Temizleme Yolu | N, z |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Su deposu kapasitesi | 50ml |
| Temizleme hızı | Metrekare Başına 3 Dakika |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün adı | Pencere Süpürgesi |
| Renk | Beyaz/Mavi/mor/altın |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Nefes kesici |