| anahtar kelime | robot cam yıkayıcı |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Pil | 650mah |
| İsim | Robot Pencere Yıkayıcı |
| Temizleme hızı | 2,5 dakika/m² |
| anahtar kelime | Pencere Yıkama Robotu |
|---|---|
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Özellik | akıllı temizlik |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| anahtar kelime | Pencere Yıkama Robotu |
|---|---|
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Özellik | akıllı temizlik |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
|---|---|
| Çöp kutusu toplama | 3 litre |
| Garanti | 1 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
|---|---|
| Çöp kutusu toplama | 3 litre |
| Garanti | 1 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
|---|---|
| Akü | 2500mAh |
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| türü | Rastgele Robot Süpürge |
| Su tankı | 230 litre |
| anahtar kelimeler | zemin vakum robotu |
|---|---|
| Özellik | zemin halı temizleme |
| Başvuru | Ev temiz otomatik robotik elektrikli süpürge |
| Renk | Siyah veya beyaz renk |
| Malzeme | ABS |
| Ürün | Robot Süpürge |
|---|---|
| Özellik | Zemin temizleme robotu |
| Uygulamalar | ev temizleme |
| Renkler | Siyah veya beyaz renkler |
| Malzemeler | ABS |
| Çalışma zamanı | 90~120 Dakika |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Gürültü | 55 dB |
| Şarj süresi | 3-4 saat |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| ROBOT | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
| Torbalı veya torbasız | Çantalı |
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Kurulum | Robot, Davul Vakum |