| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Güç | Akülü |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Türü | Dtof Line Lazer Robot Süpürge |
| Güç | Akülü |
|---|---|
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Türü | Dtof Line Lazer Robot Süpürge |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 250 |
| Ürün | Elektrikli Süpürge APP Kontrolü |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | 4 saat |
| Özellik | Süpürme, robotlu süpürge |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Su tankı | 260 litre |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Ses kontrolü | - Evet. |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| UYGULAMA | - Evet. |
| İsim | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Renk | Beyaz |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| Ürün | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Boyut | 295*145*90MM |
| kullanım | Pencere Camı Temizliği |
| Oran gücü | 80W |
| İsim | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*145*94MM |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Kurulum | ROBOT |
| Su tankı | 2 litre |
|---|---|
| Navigasyon sistemi | Line Lazer |
| Gürültü seviyesi | 65 DB'den Az |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 1,8 Litre |
| Adı | otomatik zemin temizleyici |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme |
| Voltaj (V) | 24 |
| Görev | Kuru temizleme |
| Çalışma süresi | 60~90 Dakika |
| Adı | otomatik zemin temizleyici |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme |
| Voltaj (V) | 24 |
| Görev | Kuru temizleme |
| Çalışma süresi | 60~90 Dakika |