| Başvuru | Ev Uygulamaları |
|---|---|
| Tip | pencere temizleme robotu |
| Gerilim (V) | 220 |
| Güç (W) | 80 |
| Ürün adı | Akıllı Elektrikli Süpürge, Otomatik pencere temizleme robotu otomatik cam temizleyici robot |
| Robotların Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*140*115MM |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| Robotların Gücü | 80W |
| ABS malzeme | ABS İyi |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün adı | Pencere Süpürgesi |
| Renk | Beyaz/Mavi/mor/altın |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Nefes kesici |
| Ürün | robot pencere camı temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Renk | Beyaz Gri |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| Ürün | Otomatik Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Renk | beyaz |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Nefes kesici |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Garanti | 2 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
| Temizleme Yolu | N, z |
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün | Robotik Vakumlu Yıkayıcı |
| Renk | Beyaz/Mavi/mor/altın |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Nefes kesici |
| Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 270*120*70MM |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 2300 PA |
| Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 270*120*70MM |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 2300 PA |
| İsim | Ticari Temizlik Robotları |
|---|---|
| Vakumlu Emme | 15 kpa |
| tel | HAYIR |
| Lazer | Evet |
| Malzeme | ABS'ler |