| anahtar kelime | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Vücut ölçüsü | 280*130*100MM |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 3000pa |
| Ürün | cam temizleme robotu |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Renk | Beyaz Gri |
| İşlev | Windows Temizleme |
| Boyut | 30*15*10cm |
| anahtar kelime | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Pil | 500mAh |
| Gürültü | 60 dB |
| anahtar kelimeler | manyetik pencere temizleyici |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Temizleme Yolu | N, z |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| Temizleme hızı | Metrekare Başına 3 Dakika |
| Su deposu kapasitesi | 70ml |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| İsim | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Boyut | 295*145*90MM |
| Kullanmak | Cam Temizliği |
| Güç | 80W |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Temizleme Yolu | N, z |
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
|---|---|
| Temizleme hızı | Metrekare Başına 3 Dakika |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Ürün Adı | Su Püskürtmeli Robot Cam Temizleyici |
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 0.3 litre |
|---|---|
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
| Çöp kutusu toplama | 2 litre |
| Garanti | 12 yıl |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar, Planlanmış |
| anahtar kelime | Uzaktan cam temizleyici |
|---|---|
| Vücut ölçüsü | 280*130*100 |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 2000-3000 PA |