| Robotların Adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robotların Boyutu | 290*145*94MM |
| Robotlar Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
| Kurulum | ROBOT |
| anahtar kelimeler | Elektrikli süpürge |
|---|---|
| Başvuru | Okul vb. |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Pil | Li-iyon 600MAh |
| Gürültü | 60 dB |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |
|---|---|
| Tip | Siklon, Su Filtresi |
| Güç (W) | 80 |
| Malzeme | ABS + PC, Yepyeni ABS paneli |
| Özellik | akıllı temizlik |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| Gürültü | 60 dB |
| İsim | Pencere Süpürgesi |
| Renk | Siyah beyaz |
| Ürün adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robot Malzemesi | ABS malzeme |
| Ürün boyutu | 295*145*90MM |
| kullanım | Pencere Camı Temizliği |
| Oran gücü | 80W |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Başvuru | Okul vb. |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Ürün adı | Islak Kuru Vakum Robotu |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Şarj | 4 saat |
| anahtar kelimeler | elektrikli süpürge robotu |
| Özellik | Süpürme, vakum, paspas |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Pil | 650mah |
| Gürültü | 60 dB |
| anahtar kelimeler | manyetik pencere temizleyici |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Ürün adı | Robot Pencere Temizleyici |
|---|---|
| Robot Malzemesi | ABS malzeme |
| Ürün boyutu | 295*145*90MM |
| Kullanım | Pencere Camı Temizliği |
| Oran gücü | 80W |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
|---|---|
| Tip | pencere temizleme robotu |
| Gerilim (V) | 220 |
| Güç (W) | 80 |
| Ürün adı | Akıllı Elektrikli Süpürge, Otomatik pencere temizleme robotu otomatik cam temizleyici robot |