| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün | Pencere Temizleyici Robotu |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Süpürme |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün | Manyetik Pencere Temizleyici Robotu |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Süpürme |
| Malzeme | ABS |
|---|---|
| Ürün | Otomatik Cam Temizleme Robotu |
| Renk | beyaz |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Özellik | Nefes kesici |
| anahtar kelimeler | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme |
| Şarj süresi | uzatılmış kablo ile çalışma |
| Çalışma zamanı | Sınırsız, 90-120dk |
| Temizleme hızı | 2,5 dakika/m² |
| anahtar kelime | pencere temizleme robotu |
|---|---|
| Vücut ölçüsü | 280*130*100MM |
| kullanarak | Cam temizleyici |
| Emiş Gücü | 80W |
| Emme Vakumu | 3000pa |
| türü | ROBOT |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 5 saat |
| Adı | Güneş Paneli Temizleme Robotu |
| Temizleme Yöntemi | Fırçalama, püskürtme, süpürme |
| Boyut | 720*720*210mm |
| Navigasyon sistemi | Line Lazer |
|---|---|
| Çöp kutusu toplama | 2 litre |
| Kirli Su Deposu | 4 litre |
| Garanti | 12 yıl |
| Uygulama Bağlantısı | - Evet. |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Pil ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| Güç | Akülü |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300ml |
| uygulama kontrolü | Tuya UYGULAMASI |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Güç | Akülü |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Türü | Dtof Line Lazer Robot Süpürge |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Güç | Akülü |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Türü | Dtof Line Lazer Robot Süpürge |