| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Garanti | 2 yıl |
| Su deposu kapasitesi | 50ml |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Su deposu kapasitesi | 100ml |
| Ürün Adı | Robot Pencere Temizleyicisi |
| Temizleme hızı | 1Metrekare başına 5 dakika. |
| Çalışma zamanı | 400 Dakika Robotun Dinlenmesini Öner |
|---|---|
| Su deposu kapasitesi | 50ml |
| Uzaktan kumanda ve APP | Evet, isteğe bağlı. |
| Temizleme alanı | 40 Metrekare'ye Kadar |
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| Su deposu kapasitesi | 50ml |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Kenar, Nokta |
| Pil Kapasitesi | 500mAh |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| uzaktan kumanda | - Evet. |
| planlama | - Evet. |
|---|---|
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Su tankı | 260 litre |
| Akü | 5200mAh |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300ml/3L |
|---|---|
| Pil ömrü | 150 Dakikaya Kadar |
| planlama | - Evet. |
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Su tankı | 260 litre |
| ROBOT | Pencere Temizleyici Robotu |
|---|---|
| Boyut | 290*140*115MM |
| Temiz Alan | Pencere Camı Temizleme |
| VC Gücü | 80W |
| Vakum Emiş | 3000pa |
| Ürün | Otomatik Cam Temizleme Robotu |
|---|---|
| İşlev | Islak ve Kuru, Windows Temizleme, pencere temizleme robotu |
| Güç (W) | 80,75 |
| Renk | Beyaz Gri |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| Tip | Otomatik Pencere Yıkayıcı robotu |
|---|---|
| İşlev | Islak ve Kuru, Windows Temizleme, pencere temizleme robotu |
| Güç (W) | 80,75 |
| Renk | Beyaz Gri |
| Çalışma zamanı | limit yok |
| İsim | Robot Pencere Yıkayıcı |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Pil | 650mah |
| Temizleme hızı | 2,5 dakika/m² |
| Torbalı veya torbasız | torbasız |