| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
|---|---|
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| planlama | - Evet. |
| Su tankı | 250 litre |
| Pil ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300ml |
|---|---|
| Güç | Akülü |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Akü | 5200mAh |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Akü | 5200mAh |
|---|---|
| UYGULAMA | - Evet. |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| planlama | - Evet. |
| Pil ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Su tankı | 250 litre |
| uygulama kontrolü | Tuya UYGULAMASI |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Pil ömrü | 120 Dakikaya Kadar |
|---|---|
| uygulama kontrolü | İsteğe bağlı |
| Akü | 2600mAh |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| planlama | - Evet. |
| Pil ömrü | 240 Dakikaya Kadar |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Güç | Akülü |
| planlama | - Evet. |
| UYGULAMA | - Evet. |
| Su tankı | 250 litre |
|---|---|
| UYGULAMA | - Evet. |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300ml |
| Pil ömrü | 180 Dakikaya Kadar |
| uygulama kontrolü | Tuya UYGULAMASI |
| Engel Tespiti | - Evet. |
|---|---|
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Güç | Akülü |
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Su tankı | 250 litre |
| Akü | 5200mAh |
| Çalışma zamanı | 90~120 Dakika |
|---|---|
| Ürün | otomatik robotik elektrikli süpürge |
| Özellik | zemin vakum robotu |
| Başvuru | Ev temizliği uygulamaları |
| Renk | Siyah ya da beyaz |