| Ürün | Robot Süpürge |
|---|---|
| Özellik | Zemin temizleme |
| Başvuru | Ev temiz otomatik robotik elektrikli süpürge |
| Renk | Siyah veya beyaz renkler |
| Malzeme | ABS |
| Ürün adı | Robot Süpürge |
|---|---|
| Özellik | Zemin temizleme robotu |
| Başvuru | ev temizleme |
| Renk | Siyah veya beyaz renk |
| Malzeme | ABS |
| Ürün adı | Robotlu süpürge Adedi 100 ADET |
|---|---|
| Özellik | Zemin temizleme robotu |
| Başvuru | ev temizleme |
| Renk | Siyah veya beyaz renk |
| Malzeme | ABS |
| Ürün | Robot Süpürge |
|---|---|
| Özellik | Zemin temizleme robotu |
| Uygulamalar | ev temizleme |
| Renkler | Siyah veya beyaz renkler |
| Malzemeler | ABS |
| Ürün | otomatik robotik elektrikli süpürge |
|---|---|
| Gürültü | 60 dB |
| Doluyor | 4 saat |
| İsim | vakum robotu |
| Özellik | süpürme, vakum |
| Güç | Akülü |
|---|---|
| uygulama kontrolü | - Evet. |
| Pil ömrü | 150 Dakikaya Kadar |
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| türü | Lazer Robotlu Süpürge |
| uygulama kontrolü | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Pil ömrü | 120 Dakikaya Kadar |
| planlama | - Evet. |
| Güç | Akülü |
| türü | Rastgele Robot Süpürge |
| Akü | 2600mAh |
|---|---|
| Engel Tespiti | - Evet. |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Güç | Akülü |
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Çöp Kovası Kapasitesi | 300ml |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 65dB'den az |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| Su tankı | 250 litre |
| Anti-Düşme Teknolojisi | - Evet. |
| Akü | 5200mAh |
|---|---|
| Temizleme Modları | Otomatik, Spot, Kenar ve Manuel |
| Yıkanabilir Filtre | - Evet. |
| planlama | - Evet. |
| Engel Tespiti | - Evet. |