| Adı | Kendini Boşaltan Ve Kendini Moplayan Robot Süpürge |
|---|---|
| Çöp kovası | 400ML |
| İstasyon | 3000pa |
| Temiz Su Deposu | 4 litre |
| Toz torbası | 3,5 litre |
| robot adı | Self Mop Robot Süpürge |
|---|---|
| toz | 400ML |
| İstasyon vakumu | 3000pa |
| Su tankı | 4 litre |
| Toz torbası | 3,5 litre |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Ağırlık | 3,3,0 KG |
| Özellik | Robot Süpürge |
| Başvuru | Toz Toplama |
| Renk | Siyah beyaz |
| Çalışma süresi | 90~120 Dakika |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Gürültü | 55 dB |
| Şarj Zamanı | 3-4 saat |
| Adı | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
| İsim | Akıllı Elektrikli Süpürge Robotu |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme, robotlu süpürge |
| Gerilim (V) | 24 |
| İşlev | Islak ve kuru |
| Çalışma zamanı | 60~90 Dakika |
| Ürün | otomatik vakum ve paspas |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Özellik | Otomatik Temizleme, Süpürme, robotlu süpürge |
| Başvuru | Ev Uygulamaları,Toz Toplama |
| Sertifika | CE,RoHS,EMC,CB |
| Ürün adı | Robot Süpürge |
|---|---|
| Gerilim (V) | 14.4 |
| Ağırlık | 3,3KG |
| Başvuru | Ev Uygulamaları |
| sertifika | CE CB ROSH FCC |
| Ürün | Robot Süpürge Kendinden Boş |
|---|---|
| Güç (W) | 30 |
| İşlev | Islak ve Kuru, Süpürme |
| Malzeme | ABS |
| pil | 5200mAh |
| Ürün adı | Kendinden Boş Robot Süpürge |
|---|---|
| Güç (W) | 30 |
| İşlev | Islak ve Kuru, Süpürme |
| Malzeme | ABS |
| pil | 5200mAh |
| Ürün adı | Islak ve Kuru Robot Süpürgesi |
|---|---|
| Şarj Süresi | 4 saat |
| anahtar kelimeler | Robot Süpürge |
| Özellik | Süpürme, vakumlama, paspas |
| Uygulamalar | Ev Uygulaması |